Celkový horoskop

Zahrnuje: RADIX, KARMICKOU CESTU, TRANZITY a často se stihne i jeden srovnávací horoskop = SYNASTRIE.

Jedná se o asi čtyřhodinový pohovor, který je celý nahraný na CD.

Vždy se při něm věnuji: osobnosti klienta a jeho směřování podle Ascendentu, dále pak jeho vitalitě, jeho vnitřnímu muži (Animus) a vnitřní ženě (Anima), které se vážou ponejvíce na postavení obou světel v kontextu celého zvěrokruhu (Slunce a Luna), a vypovídají o archetypu otce a matky, a o vztahových dispozicích a vzorcích, které přicházejí nejen od rodičů, ale i od prarodičů a z hloubky rodinného systému. Tady je možnost dostat se i ke způsobům, jak je možné zranění, pramenící v hlubší minulosti rodiny, léčit.

Dále se věnuji talentům, které jsou v horoskopu vidět, společenskému zaměření (práci a úspěšnosti), zdraví a hmotným záležitostem, pocitu vlastní ceny.
Důležitou částí výkladu celkového Horoskopu je výklad Karmické osy, která vypovídá o hlavních úkolech tohoto našeho života. Je to speciální oblast, která nebývá samo sebou do výkladu horoskopu zahrnuta. Týká se našeho vývoje během celého našeho života a hlubinných úkolů, které se projevují jako naše individuální cesta. Člověk příchází na tento svět sám, je sám na nejdůležitější úkoly svého života a sám odtud jednou odejde. Jeho cesta je jedinečná a nenahraditelná, nedá se obejít ani použít cesta někoho jiného... O tomto tématu vypovídá Osa uzlů ve znameních a domech, a pak také planety, které se k Uzlům přimykají.

Dále se věnuji také tomu, co je právě teď na řadě - neboli tranzitům, lekcím které právě probíhají, proběhly a nebo se blíží.
Velmi částo se v rámci tohoto celkového pohovoru dá stihnout i jeden srovnávací horoskop, ať už partnerský či horoskop dítěte, rodiče, šéfa...

Samozřejmě se při každém pohovoru nad horoskopem, řídím zejména aktuálními potřebami klienta.

Hodina stojí 900 Kč (platí se každá půlhodina).
Rozhovor je nahraný a dá se poslat přes úschovnu, doporučuji však přinést si vlastní flashku, anebo je možno flashku (za příplatek cca 200,- Kč) koupit.

 


Kontakty

Objednat se přímo zde: beatland@nebesa.cz
nebo sms: 604 464 126
nebo přihláška: zde