Celkový horoskop

Zahrnuje: RADIX, KARMICKOU CESTU, TRANZITY a často se stihne i jeden srovnávací horoskop = SYNASTRIE.

Jedná se o asi čtyřhodinový pohovor, který je celý nahraný na CD.

Vždy se při něm věnuji: osobnosti klienta a jeho směřování podle Ascendentu, dále pak jeho vitalitě, jeho vnitřnímu muži (Animus) a vnitřní ženě (Anima), které se vážou ponejvíce na postavení obou světel v kontextu celého zvěrokruhu (Slunce a Luna), a vypovídají o archetypu otce a matky, a o vztahových dispozicích a vzorcích, které přicházejí nejen od rodičů, ale i od prarodičů a z hloubky rodinného systému. Tady je možnost dostat se i ke způsobům, jak je možné zranění, pramenící v hlubší minulosti rodiny, léčit.

Dále se věnuji talentům, které jsou v horoskopu vidět, společenskému zaměření (práci a úspěšnosti), zdraví a hmotným záležitostem, pocitu vlastní ceny.
Důležitou částí výkladu celkového Horoskopu je výklad Karmické osy, která vypovídá o hlavních úkolech tohoto našeho života. Je to speciální oblast, která nebývá samo sebou do výkladu horoskopu zahrnuta. Týká se našeho vývoje během celého našeho života a hlubinných úkolů, které se projevují jako naše individuální cesta. Člověk příchází na tento svět sám, je sám na nejdůležitější úkoly svého života a sám odtud jednou odejde. Jeho cesta je jedinečná a nenahraditelná, nedá se obejít ani použít cesta někoho jiného... O tomto tématu vypovídá Osa uzlů ve znameních a domech, a pak také planety, které se k Uzlům přimykají.

Dále se věnuji také tomu, co je právě teď na řadě - neboli tranzitům, lekcím které právě probíhají, proběhly a nebo se blíží.
Velmi částo se v rámci tohoto celkového pohovoru dá stihnout i jeden srovnávací horoskop, ať už partnerský či horoskop dítěte, rodiče, šéfa...

Samozřejmě se při každém pohovoru nad horoskopem, řídím zejména aktuálními potřebami klienta.

Celková cena 2 400 Kč
Nahraný na CD

 


Kontakty

Objednat se přímo zde: beatland@nebesa.cz
nebo sms: 604 464 126
nebo přihláška: zde