Horoskop jako dárek (poukaz na Horoskop)

Poukaz na HOROSKOP, který se věnuje, tak jako Celkový horoskop, hlavním úkolům tohoto života, rodinným dispozicím, partnerskému potenciálu, vnitřnímu muži a vnitřní ženě, práci, zdraví a penězům, respektive tomu co obdarovaný klient potřebuje řešit.

Trvá 2 nebo 3 hodiny, pokud se s dárcem nedomluvím jinak (u mladých lidí, kteří se rozhodují ohledně další životní cesty nebo studií, stačí obvykle 2 hodiny).
Cena za hodinový pohovor je 900 Kč (platí se každá půlhodina).

Protože je nutné, aby si každý o horoskop požádal sám, je postup darování horoskopu následující:
Po domluvě obdrží objednatel POUKAZ (osobně a nebo poštou) na 2 nebo 3 hodiny pohovoru o Horoskopu. Zrozenec pak zavolá nebo napíše a sám si domluví schůzku. Je třeba respektovat, že se nějakou dobu odhodlává, v podstatě čeká na vhodné tranzity. Nelze nikoho do Horoskopu nutit. Teprve když se dotyčný sám objedná, je horoskop splatný (osobně a nebo formou odesláním peněz z účtu na účet). Jenom tak se dá zajistit, aby se věci děly v souladu s kvalitou času.

Cena je 1800,- Kč/dvouhodinový nebo 2 700,- Kč/tříhodinový (podle osobní domluvy, cena za 1 hod je 900,- Kč).
Rozhovor je nahraný a dá se poslat přes úschovnu, doporučuji však přinést si vlastní flashku, anebo je možno flashku (za příplatek cca 200,- Kč) koupit.

 


Kontakty

Objednat se přímo zde: beatland@nebesa.cz
nebo sms: 604 464 126
nebo přihláška: zde