Eros v horoskopu

Pohovor o milostném potenciálu mezi dvěma horoskopy.

Ze srovnání dvou horoskopů - z tak zvané synastrie - lze poznat jak - respektive "čím" (kterými body) se k sobě dva horoskopy připnou, co je propojuje a kde zůstávají nespojeny či v napětí. Jinými slovy, co je ve vztahu dvou partnerů samozřejmé a funguje samo od sebe, co je naopak problém a jak ho případně přijmout a zvládnout, a co vytváří napětí a může znamenat konflikty.

Záleží na tom, jaké osobní planety se v horoskopech propojují, kde se vyskytují v obou horoskopech světla (Slunce a Měsíc) a jak spolu komunikují, jaký vztah mají Ascendenty partnerů a jak jsou propojeny místa partnerství.
Velký význam mají ve vzájemnosti horoskopů archetyp muže - Animus a Ženy - Anima, které udávají, jaký typ energie by ideální partner měl nést (většinou ji opravdu má).
Důležité jsou i Karmické osy, které poukazují na osudovost spojení, na to, jde-li člověk vedle partnera i svou individuální cestu, tady cestu vlastního osobního vývoje. Karmická témata se také v horoskopu projevují jako osudové vztahy, které se jeví být naléhavé a nevyhnutelné.
Samozřejmě je podstatná sexuální přitažlivost, to, jestli se k sobě partneři hodí fyzickou energií, jestli mají doplňující se sexuální sílu, jestli prožívají svojí sexuální realizaci fyzicky, mentálně, jestli se k sobě hodí svým aurickým vyzařováním, vůní, prožívají-li sexualitu jako požitek a nebo hraniční zkušenost.
Fascinace jednoho druhým, (která nemusí být vždy oboustranná), je vyjádřena mnoha situacemi v synastrii dvou horoskopů.

V partnerských horoskopech jde vidět i léčení jednoho partnera ve vztahu, nebo vzájemné léčení obou partnerů.
Je dobře možné analyzovat způsoby spolupráce mezi partnery, inklinaci k rodinné firmě, a nebo témata moci - nadvládu jednoho partnera nad druhým, a pak důsledky uplatňování moci. Je dobře vidět, jsou-li spolu partneři šťastní "jen tak" a nebo musí-li své pocity štěstí v sounáležitosti budovat. Hádky a nezvládané konflikty někdy vyplynou z určitého druhu spojení a nemusí být nutně nezvládnutelné, když oba partneři vědí, co se děje a kde konflikty pramení (viz: rozhovor pro páry).
Velmi důležitý je vztah obou partnerů k rodičovství, protože někdy se vzájemnost úplně promění právě až touto zkušeností, což se může dít k lepšímu i k horšímu pro harmonizaci spojení...

V horoskopu jsou vidět dispozice ke šťastnému prožívání rodičovství, je vidět i význam tohoto příběhového zlomu v životě zrozence. (Viz svatební smlouva.)
Dokonce velmi často se dá určit i počet dětí, anebo případné problémy s tématem rodičovství, plodností a výchovou spojené.

V této oblasti se je velmi efektivní léčení "strachu" pomocí rodinných konstelací.

 

 

 

 

Hodina stojí 900 Kč (platí se každá půlhodina).
Rozhovor je nahraný a dá se poslat přes úschovnu, doporučuji však přinést si vlastní flashku, anebo je možno flashku (za příplatek cca 200,- Kč) koupit.

 


Kontakty

Objednat se přímo zde: beatland@nebesa.cz
nebo sms: 604 464 126
nebo přihláška: zde