Podmínky horoskopu

Jak se připravit na objednání horoskopu?

Je třeba znát přesná DATA zrozence, aby bylo možno vypočítat horoskop. To znamená: DEN, MĚSÍC, ROK a pokud možno PŘESNOU HODINU (plus - mínus 5 minut).

Přesnou hodinu narození by měly (podle zákona) uchovávat porodnice 50 let v porodopisech a pak dalších 50 let v archívu. Neděje se tak, bohužel. Přesto však dnes asi polovina původních českých a slovenských porodnic vydává přesnou hodinu narození proti poplatku (často jen zrozencům samým - ochrana dat). Nebo se dá hodina zjistit na matrice, kam zrozenec katastrálně spadal. Z rodiny si hodinu narození pamatují nejlépe bezdětné tety.

Důležitá je i znalost MÍSTA narození. A to proto, že astrologie pracuje s geocentrickým světovým názorem, neboli vidí vesmír z určitého místa a času - tady na Zemi - koneckonců tak, jak to od věků člověk, nevybaven přístroji a znalostmi, sám vnímá.

Tyto dvě souřadnice - čas a místo - jsou základní informace pro ukotvení horoskopu.

(Poznámka: kdo potřebuje pracovat s horoskopem zrozence, který se NEnarodil v Evropě, USA a nebo v nějakém hlavním světovém městě,ale na méně známém místě, což se dnes týká i velké části východního území bývalého SSSR, musí na to předem upozornit. Je totiž třeba najít souřadnice místa zrození, pak časovou zónu - vztah k nultému poledníku, neboli ke Greenwichskému času, a pak také zjistit, jestli se v okamžiku, o který se nám jedná, nepoužíval v daném místě letní čas. Nejlepší je, zeptat se i na tyto údaje přímo zrozence.)

Kde astrologickou poradnu najdete:

Horoskopy vypracovávám osobně, vždy za přítomnosti klienta, formou rozhovoru.
Poradna je v Praze 6, v Dejvicích, v ulici Svatovítská číslo 16. Dům je 50 metrů od zastáky Vítězné náměstí, minutu chůze od metra Dejvická. Po zazvonění vám hodím klíč od domu z okna a vy vyjedete výtahem do III. patra.

Po osobní domluvě mohu uskutečnit i pohovor nad horoskopem v BRNĚ, kam pravidelně jezdím, přibližně dvakrát ročně. Podmínky jsou stejné, adresu místa setkání poskytuji při konkrétní domluvě.

Kafkova 10, Praha 6 - Dejvice

Otevřít mapu

Kdy je možno na horoskop přijít?

Jakou mám pracovní dobu?

Ve všední dny, mezi 10 hodinou dopolední a 22 hodinou večerní - podle osobní domluvy.

Nejdelší tzv. "Celkový horoskop" trvá 3 hodiny, ostatní pohovory mezi 1-3 hodinami (podle potřeb klienta).

Pokud by to bylo nutné, mohu se domluvit i na jiných časech, ale vždy jen ve všední dny.

Kolik stojí vypracování horoskopu, respektive pohovor nahraný na CD?

1 hodina pohovoru stojí 900 Kč (platí se každá půlhodina).

Velký "Celkový horoskop" stojí 2 700 Kč (3 hodiny).

Pohovor pro páry stojí 1 200 Kč za 1 hodinu (maximálně může být 2 hodiny dlouhý).

Při osobní návštěvě se platí na místě.

Dárkový poukaz se dá platit i převodem na účet (po ústní domluvě).