Karmická osa aneb Hlavní úkoly tohoto života

Při tvorbě Horoskopů jsem zaměřená také na to, co jsem nazvala "Hlavními úkoly tohoto života", nebo-li Karmickou cestu.

Přesnější je však vyjádření "dharmická cesta", neboť karmou je v původním slova smyslu míněno to, co přesahuje, tento náš příběh, to, co je nadřazeno nad naše vtělení a putuje nad nad životy.

Tato energetická esence, která přechází z jednoho vtělení do druhého a která se postupně mění a vyvíjí, může být pro naše účely nazvána třeba "energetickým zbytkem", který přechází z jednoho vtělení do druhého. Při analýze Jižního karmického uzlu je možné tuto energii specifikovat a potom z opozice obou Uzlů a rozdílnosti jejich kvalit a z napětí, které mezi sebou mají.

Věnuji se analýzou Karmických uzlů, a přiléhajících planet a vládců znamení (i analýzou Lilith ) tomu, co by se dalo vnímat jako podstata příběhu tohoto našeho života.

Je zajímavé, že máme tendenci své hlavní úkoly vnímat neradi. Mnohdy se však zjednoduší hlavní téma života a člověk se tím uklidní.

Při analýze Karmické osy se zase jedná spíš o vykreslení duševní krajiny jakýchsi možností a naznačených témat, než o konkrétní a nezvratnou věštbu.

Na Ose karmických úkolů jde vidět třeba i složitost původní výchozí rodiny a nějakých závažných zapletení, které člověka zdržují od toho, aby žil svůj vlastní příběh, a to mu může působit dlouhodobou psychickou trýzeň. Rozpoznáním toho, co je on a co je jeho zapletení s prostředím, jež ho může svazovat až k úbytku vlastních životních sil a motivací, se mu může otevřít jeho vlastní cesta a vlastní prožívání vztahů se světem. Naše Východisko (Jižním uzlem charakterizované) patří do našeho života a k našemu Osudu, ale stane-li se osudem samým, cítíme se být mimo to, co je pro nás vyživující a podstatné. Na ose jde vidět i tendence ke„zdržení“ se při vlastní cestě. A také důvody k případným zdržením. Jejich odhalením a přijetím, případně i léčením, je možno pohnout věcmi, které se zdají být nepřekonatelně veliké a stínící...

Při odhalování karmických úkolů tohoto života, se věnuji i dalším hlavním a nejvýraznějším bodům v Horoskopu zrozence, ale zaměření je na celek. S menším důrazem na detaily a podrobnosti.

Pohovor trvá dvě až tři hodiny, podle situace a charakteru zrozence.
Hodina stojí 900 Kč (platí se každá půlhodina).
Rozhovor je nahraný a dá se poslat přes úschovnu, doporučuji však přinést si vlastní flashku, anebo je možno flashku (za příplatek cca 200,- Kč) koupit.

 


Kontakty

Objednat se přímo zde: beatland@nebesa.cz
nebo sms: 604 464 126
nebo přihláška: zde