Partnerská pomoc (pohovor pro páry)

Pokud se váš vztah dostal do slepé uličky a oba tím trpíte, nevíte jak dál komunikovat, dá se použít horoskop a spojení dvou horoskopů jako diagnostický způsob, jak se dostat ke kořenům diskomunikace a hledat ve spojení dvou Radixů ty principy, které komunikaci mohou otevřít.

Někdy je třeba doporučit ještě jinou práci na úrovni duše, která partnerům dovolí, aby svojí vzájemnou komunikaci mohli léčit. Mohou totiž být zapleteni ve věcech svých výchozích rodinných systémů, což je může brzdit od vlastního prožívání vztahů. To všechno je ve spojení dvou horoskopů a při pohovoru velmi brzo odhalitelné a tedy i léčitelné...

K tomuto "pohovoru ve třech", patří i možné doporučení dalších případných "léčebných aktivit", stejně tak, jako je možné tato mediační setkání opakovat. Je samozřejmě žádoucí přijít na takový pohovor v páru.

Při objednávání se na tento typ pohovoru je dobré poslat předem obě data horoskopů s (jednoduchým) zadáním problému a pak se dostavit na pohovor.

 
 

 

Cena: partnerská porada za přítomnosti obou partnerů 1200,- Kč za hodinu (platí se každá půlhodina)
Doporučená doba jsou maximálně dvě hodiny na jedno sezení. Záleží na osobní domluvě (při objednání).

Rozhovor je nahraný a dá se poslat přes úschovnu, doporučuji však přinést si vlastní flashku, anebo je možno flashku (za příplatek cca 200,- Kč) koupit.

 


Kontakty

Objednat se přímo zde: beatland@nebesa.cz
nebo sms: 604 464 126
nebo přihláška: zde